Heräsikö kysymyksiä? Ota meihin yhteyttä!

Johto

Kehittämässä rekrytointialaa 2020-luvulle.

Myynti

Yrityksemme äänekkäimmät. Koostuu 100% voittajista.

Janne Suomi
Janne Suomi Pääkaupunkiseutu janne.suomi@jobilla.com +358 400 258 257
Sari Kantoluoto
Sari Kantoluoto Pääkaupunkiseutu sari.kantoluoto@jobilla.com +358 451 107 772
Suvi Asamoa
Suvi Asamoa Pääkaupunkiseutu suvi.asamoa@jobilla.com +358 408 307 507
Veikko Karvonen
Veikko Karvonen Pääkaupunkiseutu veikko.karvonen@jobilla.com +358 405 254 489
Pekka Nebelung
Pekka Nebelung Varsinais-Suomi pekka.nebelung@jobilla.com +358 401 921 377
Maija Koskinen
Maija Koskinen Varsinais-Suomi maija.koskinen@jobilla.com +358 405 731 856
Marika Suuronen
Marika Suuronen Varsinais-Suomi marika.suuronen@jobilla.com +358 504 117 360
Jose Gieschler
Jose Gieschler Itä-Suomi jose.gieschler@jobilla.com +358 404 840 904
Joonas Koskela
Joonas Koskela Pohjois-Suomi joonas.koskela@jobilla.com +358 401 576 967
Jussa Vänttinen
Jussa Vänttinen Pirkanmaa jussa.vanttinen@jobilla.com +358 505 757 557

Palveluntuotanto

Pitämässä asiakkaistamme huolta tilanteessa kuin tilanteessa.

Susa Pääkkönen
Susa Pääkkönen Customer Communications Specialist susa.paakkonen@jobilla.com +358 440 221 690
Markus Kuusinen
Markus Kuusinen Customer Success Manager markus.kuusinen@jobilla.com +358 504 019 602
Joonas Salmela
Joonas Salmela Video Specialist joonas.salmela@jobilla.com +358 504 042 706
Samppa Fjäder
Samppa Fjäder Video Specialist samppa.fjader@jobilla.com +358 505 050 922
Samppa Fjäder
Heli Köck Web Designer heli.kock@jobilla.com
Jasmin Napari
Jasmin Napari Laskutus jasmin.napari@jobilla.com

Tuotetiimi

Rakentamassa huipputason rekrytointialustaa.

Miika Savela
Miika Savela Product Owner miika.savela@jobilla.com +358 444 918 325
Vladimir Andronov
Vladimir Andronov Senior Developer
Mathilde Plichart
Mathilde Plichart Head of Design
Rizqi Djamaluddin
Rizqi Djamaluddin UX Specialist & Developer
Joel Rössi
Joel Rössi Junior Developer

Myynti

Kiinnostuitko palveluistamme? Jutellaan lisää!

+358 400 258 257

yritys@jobilla.fi

Asiakastyytyväisyys

Asiakastyytyväisyystiimimme pitävät huolta jokaisesta asiakkaastamme.

+358 45 278 4844

yritys@jobilla.fi

Toimistomme

Helsinki
Finland

Helsinki

Vilhonkatu 4 B 20
00100 Helsinki

Berlin
Germany

Berlin

Bessemerstraße 82 10. OG Süd
12103 Berlin

California
United States

California

1049-C El Monte Avenue Ste C #589
94040 Mountain View, CA

Riga
Latvia

Riga

Gustava Zemgala gatve 74
LV-1039 Riga

Jakarta
Indonesia

Jakarta

Komp. Bumi Harapan Permai, Blok C No. 16
13550 East Jakarta

Turku
Finland

Turku

Ulpukkasuontie 5
20250 Turku

Edustamassa meitä muissa maissa

Warsaw
Poland

Warsaw

Executive & Friends
Rafał Jędrzejewski
+48 607 11 11 76
r.jedrzejewski@executiveandfriends.com

Flisa 4
02-248 Warszawa

Kaunas
Lithuania

Kaunas

Contactus
Jurgita Jankuviene
+370 6833 4107
info@contactus.lt

Neries krant. 16
LT-48402 KAUNAS

Aloita Jobillan käyttö ilmaiseksi

Rekrytointijärjestelmämme on täysin ilmainen. Aloita kokeilu jo tänään!